עוד כתבות בנושא

אוהבים/ות את הים?

חשוב לכם/ן לשמור על הסביבה החופית?

נפתח קורס מתנדבי חירום ים בהרצליה.

עיריית הרצליה מזמינה את התושבות והתושבים להצטרף ליחידת מתנדבי חירום ים – יחידה מאתגרת, מלאת תחושת סיפוק וגאווה, עם אנשים מצוינים והרבה מאוד עניין.

מתנדבי חירום ים עוברים הכשרות מקצועיות של המשרד להגנת הסביבה, משתתפים בתרגילים מקומיים וארציים לטיפול בזיהום ים, ובפעילויות העשרה מגוונות בנושאי שמירת הסביבה הימית והחופית.

קורס מתנדבי חירום ים יתקיים במועדון השייטים במרינה הרצליה, ויחולק לשני מפגשים – מפגש ראשון ב-25.7 ומפגש שני ב-1.8, בין השעות 21:00-18:00.

הקורס הינו שיתוף פעולה בין עמותת אקואושן, המפעילה את הרשת הארצית של מתנדבי חירום ים תחת המשרד להגנת הסביבה, לבין עיריית הרצליה בהובלת מחלקת ההתנדבות והיחידה לאיכות הסביבה שניהלו את אירוע זיהום הים שהתקיים לפני כחצי שנה, ובין החברה לפיתוח תיירות.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון , אומר: "לפני כחמישה חודשים פקד את חופי הים של ישראל אסון אקולוגי קשה, כאשר מאות טונות של זפת נשטפו אל הים והחופים. בזכות ההירתמות המהירה של המתנדבים, הצלחנו לנקות את החופים במהירות שיא ולאפשר לתושבים לשוב וליהנות מהים. אנו רואים חשיבות רבה בשילובם של מתנדבים בשיפור איכות החיים בעיר, ואני מוקיר תודה לכל מי שמצטרף למערך המתנדבים שלנו."

ההרשמה לקורס מתנדבי חירום ים פתוחה לגברים ולנשים מגיל 18 ועד 65, הכשירים/ות מבחינה רפואית.

טופס ההרשמה נמצא באתר העירוני, בקישור: https://bit.ly/3xJoRwD

תודה, אמיר גלעד,

מנהל יחסי ציבור, דוברות עיריית הרצליה.

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן