עוד כתבות בנושא

אורן אהרוני ממשיך בני הרצליה

אורן אהרוני מאמן בני הרצליה ממשיך בתפקידו למרות סדרת ההפסדים "מערכת היחסים בין יו״ר הקבוצה, אלדד אקוניס לבין מאמן הקבוצה, אורן אהרוני היא טובה ומבוססת על אמון והערכה רבה ומעולם לא היה נתק בין הצדדים"

אורן אהרוני מאמן העונה שעברה האם יחזור הקסם? צילום: אלן שיבר

בני Ofek Dist הרצליה  יצאה לטנריף לקראת משחק ליגת האלופות ביום שלישי. הקבוצה יוצאת בסגל מלא כשגם קווינטון הוקר צפוי לחזור לאחר תקופה ארוכה בשל פציעה. בקבוצה ביקשו להבהיר כמה דברים לגבי הידיעות האחרונות שהופצו בנוגע למעמד מאמן הקבוצה, אורן אהרוני. הגורם שהוציא את הידיעה אתמול דקות לפני פתיחת משחק הליגה עשה זאת במזיד כדי לפגוע בקבוצה.

בשבוע האחרון התקיימו שיחות בין הנהלת המועדון למאמן, אורן אהרוני בנוגע למצב בה הקבוצה נמצאת. הנהלת הקבוצה הדגישה בפני אורן כי היא מגבה אותו בכל תוצאה, תהיה אשר תהיה והדגישה בפניו כי היא רואה בו מאמן הקבוצה עד לסיום העונה ואף מעבר לכך ושאין מאמן מתאים ממנו לקבוצה. מערכת היחסים בין יו״ר הקבוצה, אלדד אקוניס לבין מאמן הקבוצה, אורן אהרוני היא טובה ומבוססת על אמון והערכה רבה ומעולם לא היה נתק בין הצדדים. בשבוע האחרון מתקיים שיח בין אורן לבין ההנהלה על הרצון בשינויים נוספים דבר שהוא הרגיש שנחוץ לבצע כדי להחזיר את הקבוצה למקום שהוא רוצה, הנהלת הקבוצה הביעה בפני אורן את החשש שבעקבות השינויים שכבר בוצעו בגלל פציעות מתחילת השנה שינויים נוספים יעמידו את הקבוצה במצב מסוכן להמשך העונה בשל מגבלת רישומי הזרים וכי יש להמנע מכך לפחות בתקופה הקרובה. במסגרת השיחות שהתקיימו, הבהיר אלדד לאורן שמבחינתו הוא לא רואה אף מאמן אחר מאמן את הקבוצה ושהוא מאמין שהקבוצה תמצא את הדרך לעשות שינויים אם ידרשו כאלה ושביחד הם ימצאו את הדרך להעמיד את הסגל החזק והמתאים ביותר למאמן בדיוק כמו שפעלו ביחד ובשיתוף פעולה בשנה וחצי האחרונות.

אורן אהרוני: ״במהלך השבוע האחרון הצפתי חששות ורצונות בשיחות עם הנהלת המועדון, בצורה שקופה ומקצועית. הרגשתי שצריכים לעשות פעולות מסויימות כדי לייצב את הקבוצה בעוד ההנהלה העלתה חשש מהמשמעויות העתידיות שיכולות להגרם מהפעולות האלו. שיחות אלה היו וישארו בתוך המועדון. בשום שלב לא נוצר נתק עם הנהלת הקבוצה בכלל או עם אלדד אקוניס בפרט איתו יש לי שיתוף פעולה מלא, אלא אי הסכמות ושיח על הטיימינג שיש לבצע פעולות על מנת לנסות לפתור בעיות אלו. לראשי המועדון ולי אותם ערכים ורצון לעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו בתחילת השנה״.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן