עוד כתבות בנושא

בני הרצליה חוגגת את הגביע ראש עירית הרצליה משה פדלון – אולם כדורסל חדש בעיר

חגיגות הגביע נמשכות החגיגות  הרשמיות התקיימו במגרש היובל ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "עיריית הרצליה תצא בקרוב בקול קורא להקמת אולם כדור-סל חדש בעיר".

פדלון אמר את הדברים בטקס קבלת הפנים לקבוצת 'בני' הרצליה', זוכת גביע המדינה 2022, שהתקיים הערב באולם היובל בעיר.

הערב התקיים באולם היובל אירוע קבלת הפנים לקבוצת 'בני הרצליה', זוכת גביע המדינה 2022.
מאות אוהדים נרגשים הגיעו לאולם לעודד ולהודות לשחקני הקבוצה ולסגל המאמנים על הזכייה הגדולה.
 
במהלך האירוע, ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, עופר לוי, העניקו תעודות הוקרה לשחקנים ולמאמנים, ולאחר מכן השחקנים הניפו בהתרגשות את גביע המדינה והעלו את דגל הניצחון אל תקרת האולם.
בנוסף, התקיים מופע ריקודים של להקת "שבעת הכוכבים", והזמר רגב הוד הגיע להופעת אורח מיוחדת שבה ביצע לראשונה את שיר הזכייה בגביע המדינה.
 
ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך את 'בני הרצליה', ואמר: "קבוצת 'בני הרצליה' הביאה לנו גאווה אדירה ושמחה גדולה על האליפות ההיסטורית בגביע המדינה. העיר הרצליה מחבקת אתכם, שחקנים וצוות המאמנים, ומודה לכם על עונה מופלאה ותצוגת משחק יוצאת מן הכלל. אתם הוכחתם לכולנו שבזכות עבודה קשה, שיתוף פעולה, משחק קבוצתי ושאפתנות גדולה – השמים הם הגבול.
ואני רוצה גם להודות לכם, אוהדים יקרים. אתם תמיד הייתם שם בשבילם."

בסיום דבריו, חשף פדלון כי עיריית הרצליה תצא בקרוב בקול קורא להקמת אולם כדור-סל חדש בעיר.

העיר הרצליה נרגשת לאור הזכייה של בני אופק דיסק הרצליה בתואר גביע המדינה: הקבוצה עורכת השבוע ביקורים בבתי הספר ברחבי העיר יחד עם הגביע. אתמול הגיעו שחקני הקבוצה, יאיר קרביץ וכריס באב לביקורים בבית ספר יוחנני, ברנדיס ובן גוריון, ובהמשך השבוע צפויה הקבוצה לבקר בבתי ספר נוספים בעיר. הילדים התרגשו מאוד לקבל את פניהם של קרביץ, באב והגביע, שרו את שיר הזכייה בגביע והריעו לשחקנים.

הקבוצה חשפה באופן רשמי את שיר הזכייה שלה בגביע המדינה לשנת 2022 – "היא הביאה לי עוד גביע" בביצועו של הזמר רגב הוד, מהזמרים הבולטים בישראל ותושב העיר הרצליה. 

 

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן