עוד כתבות בנושא

בתערוכת התיירות הבינלאומית: הרצליה יוצאת בקמפיין חדש וקוראת לנו לבוא לגלות את האוצר שלה

תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM 2024, שנפתחה הבוקר בתל אביב, מציינת את שנתה ה-30 כתערוכה מרכזית בתעשיית התיירות עם שילוב של מציגים ומשתתפים ישראלים וממדינות זרות. אחד מהביתנים המפתיעים בתערוכה היה של הרצליה: שמציגה מיצג אינטראקטיבי הקורא לבוא ולגלות את האוצר שלה

בואו לגלות את האוצר בהרצליה קרדיט צילום יחצ

בקמפיין המשלב פנייה לתיירות פנים וגם לתיירי החוץ, הרצליה מציגה בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM  את האוצרות של העיר: רצועת חוף מהיפות בארץ, טבע 5 דקות מהעיר ואפילו ארכיאולוגיה עשירה, תחת הכותרת "בואו לגלות את האוצר" הקמפיין החדש מתכתב ומשלים את הקמפיין שהוצג בשנה שעברה "הרצליה תמיד להפתיע"

"הבחירה שלנו הייתה להדגיש את המסר: יש אוצרות תיירותיים בהרצליה, רק צריך לבוא לגלות אותם" מסביר ארז לזובר, מנכ"ל החברה לפיתוח תיירות בהרצליה "המטרה היא לחשוף בפני צרכני התיירות את מגוון האפשרויות הרחב שיש לעיר להציע: המרינה הגדולה במזרח התיכון, רצועת חוף מרהיבה, מלונות יוקרה, ספורט ימי מפותח, מוזיאונים מובחרים, שמורת טבע עם צבאים (אקו פארק אפולוניה) 5 דקות מהעיר, מבצר אפולוניה ומסגד סידנא עלי ואפילו את הסיליקון וואלי של המזרח התיכון" מתאר לזובר.

כחלק מהאסטרטגיה לחשיפת האתרים הייחודיים מוצגת בביתן של הרצליה, מפת העיר בציון כל האתרים הייחודים שיש לה להציע תחת הכותרת "הדרך לאוצר". המפה כוללת מסלולים ייעודים המשלבים בתוכם אתרים ברחבי העיר בצירוף ברקוד QR המוביל לפירוט נרחב על המסלול, האתרים הכלולים בו וסרטונים להמחשה.

אחד מהמסלולים הבולטים המוצגים במפה הוא מסלול המשפחה הספורטיבית, הכולל: ספורט ימי – שיעורי סאפ משותפים, צלילה,גלישה, טיולי אופניים, טיול רגלי בפארק ועוד. לצד מסלול זה, מוצגים מסלולים נוספים כדוגמת מסלול תרבות ואמנות, מסלול רומנטי, מסלולי לחובבי הטבע וכו'. מסלולים אלו משלבים מגוון רחב של אפשרויות: החל בהפלגה על יאכטה בלב ים, ביקור באפולוניה, ביקור באחד מהמוזיאונים בעיר, טיול אופניים משפחתי, בילוי קולינרי וארוחות לכל המשפחה .

לסרטון המסלולים

לינק לאתר החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה: https://did.li/SCrIw 

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן