עוד כתבות בנושא

הצלחה לתלמידי הרצליה בבגרויות

ממוצע הציונים של תלמידי העיר בשנת 2019 היו מהגבוהים בין הערים הגדולות בישראל. על פי נתונים שהתפרסמו השבוע על ידי התנועה לחופש המידע, ובשיתוף אתר Ynet, עולה כי ממוצע הציונים והזכאות של תלמידי הרצליה בבגרויות 2019 היה הגבוהים בהשוואה לערים הגדולות בישראל

על פי הנתונים:

אנגלית 5 יח"ל – הרצליה במקום הראשון בממוצע הציונים. מיד אחריה נמצאות, לפי הסדר: רעננה, תל-אביב, כפר-סבא, רמת-גן, חיפה, ירושלים ורחובות. ממוצע הציונים של תלמידי הרצליה עמד על 90, בעוד הממוצע הארצי עמד על ציון 88.

 אנגלית 4 יח"ל – הרצליה במקום הראשון בממוצע הציונים. מיד אחריה נמצאות, לפי הסדר: רמת-גן, רעננה, רחובות, ירושלים, חולון, חיפה, תל-אביב וכפר-סבא. ממוצע הציונים של תלמידי הרצליה עמד על 82, בעוד הממוצע הארצי עמד על ציון 77.

 אנגלית 3 יח"ל – הרצליה במקום הראשון בממוצע הציונים. מיד אחריה נמצאות, לפי הסדר: ירושלים, רעננה, כפר-סבא, אשדוד, רחובות, פתח-תקווה וחיפה. ממוצע הציונים של תלמידי הרצליה עמד על 82, בעוד הממוצע הארצי עמד על ציון 74.

 מתמטיקה 5 יח"ל – הרצליה במקום השני בממוצע הציונים, כאשר רעננה נמצאת במקום הראשון. מיד אחרי הרצליה נמצאות, לפי הסדר: תל-אביב, כפר-סבא, אשקלון, רחובות, פתח-תקווה, רמת-גן וירושלים.  ממוצע הציונים של תלמידי הרצליה עמד על 84, בעוד הממוצע הארצי עמד על ציון 81.

 מתמטיקה 4 יח"ל – הרצליה במקום השני בממוצע הציונים, כאשר תל-אביב נמצאת במקום הראשון. מיד אחרי הרצליה נמצאות, לפי הסדר: כפר-סבא, רעננה, פתח-תקווה, רמת-גן, ירושלים ורחובות. ממוצע הציונים של תלמידי הרצליה עמד על 84, בעוד הממוצע הארצי עמד על ציון 81.

מתמטיקה 3 יח"ל – הרצליה במקום הראשון בממוצע הציונים. מיד אחריה נמצאות, לפי הסדר: רעננה, כפר-סבא, ירושלים, תל-אביב, רחובות, רמת-גן ופתח-תקווה. ממוצע הציונים של תלמידי הרצליה עמד על 83, בעוד הממוצע הארצי עמד על ציון 77.

 ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "הנתונים המשמחים מהווים עדות למאמץ משולב של מערכת החינוך העירונית, התלמידים וההורים, שיחד מאפשרים ליותר תלמידים להצליח. החינוך המצוין בהרצליה הוא תוצאה של ההשקעה והמסירות של אנשי החינוך הרואים בחינוך הדור הצעיר משימה לאומית. אני גאה בתלמידי הרצליה על הישגיהם".

מ"מ וסגנית רה"ע ממונה על החינוך, איה פרישקולניק
מ"מ וסגנית רה"ע ממונה על החינוך, איה פרישקולניק

מ"מ וסגנית רה"ע ממונה על החינוך, איה פרישקולניק, אמרה: "מערכת החינוך שלנו עומדת בראש סדר העדיפויות. ההשקעה הרבה בה אנשי החינוך המצטיינים שלנו מבטיחים הצלחתם של תלמידי העיר".

 מנהל אגף החינוך בעיריית הרצליה, ד"ר יעקב נחום: "שוב הוכיחו צוותי החינוך והמנהלים, שנחישות, התמדה ומקצועיות, יחד עם מדיניות אגף החינוך והפיקוח, בתמיכה, בקרה ועבודה משותפת, ניתן להגיע להישגים גבוהים. גאווה וכבוד למערכת החינוך העירונית".

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן