בשעה 15:05 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון, על רכב שהתהפך ברחוב חובות הלבבות בהרצליה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העינקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח מאיר, כשהו במצב בינוני, עם חבלות בגופו.
חובש רפואת חירום במד"א שלמה לוי ופראמדיק מד"א דניאל אמזלג שטיפלו בפצוע: ״כשהגענו למקום ראינו רכב הפוך וגבר כבן 32 בהכרה עם מחבלות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים״.
![](https://i0.wp.com/herzlia.news/wp-content/uploads/2024/07/resized_pexels-photo-20860616.jpeg?fit=300%2C200&ssl=1)