עוד כתבות בנושא

חדשות מצוינות ליזמי הנדל"ן בשרון

לאחר שהובילו מאות פרוייקטים  בהתחדשות עירונית בדרום , משרד עו"ד גלר , המדורגים שנה אחר שנה במדריכי הדרוג היוקרתיים כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית , החליטו להתרחב ולהגיע למרכז.

משרד עורכי הדין מרק גלר הינו משרד מוביל באזור דרום הארץ ונמצא בצמרת המשרדים הפועלים סביב נושא התחדשות עירונית. הצוות המשפטי של המשרד מורכב מעורכי דין, מתמחים, ומגשרים, והינו בעל מוניטין וניסיון רב בטיפול בתחומים נוספים כמו דיני מקרקעין ודיני חברות. המשרד מייצג תאגידים גדולים וקטנים, וכמו כן גם יחידים בהליכים משפטיים מורכבים. בנוסף, מלווה המשרד פרויקטים בתכנון בניה ונדל"ן. תחת קורת גג אחת, אותה הקים עו"ד מרק גלר, לקוחות המשרד מקבלים ייצוג וייעוץ משפטי בקשת רחבה של תחומי עיסוק, תוך הבנה פרטנית של צרכי הלקוח. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התפתחותם, החל מייצוג קבלנים, יזמים ודיירים, ייעוץ בנוגע למיסוי מקרקעין ושימוש בקרקע, ועוד.

ערכי המקצועיות, המצוינות, ההקשבה והאדיבות מנחים את המשרד במתן שירות ללא דופי ללקוחותיו. המשרד מקפיד לגבש אסטרטגיה פרקטית המקדמת את לקוחותיו בהובלת צוות עורכי דין מיומנים ומנוסים הזמינים למענה מקצועי ומנוסה בכל עת. בין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים וחברות, מהפעילים והמוכרים בקהילות העסקיות והסביבתיות בארץ ובאיזור הדרום, לרבות פרויקטים רחבי היקף של חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחומן. זיהוי הזדמנויות מוביל את המשרד למצוינות כגון קידומי פרויקטים רחבי היקף, גיבוש טקטיקה עסקית ומשפטית, וחשיבה לטווח הארוך. מטרת המשרד מראשית הקמתו הוא להעניק שירות משפטי ואיכותי בצורה המקיפה ביותר תוך ליווי אישי, ולכן המשרד רואה באחריות ובאמינות ערכים עליוניים המובילים לתוצאות בטווח זמן קצר, תוך מתן פתרונות יעילים למגוון רחב של לקוחותיו.

מתרחבים למרכז

בשנים האחרונות ערים בשרון כמו הרצליה, רעננה, רמת השרון או כפר סבא נמצאות בתנופה של התחדשות עירונית ויעד אטרקטיבי למשקיעי נדל"ן. הצד השני של המטבע קשור לכך שקידום עסקאות של התחדשות עירונית או הפשרת קרקעות דורש ליווי משפטי מקצועי שחורג מהניסיון של עורך דין ממוצע שעוסק במקרקעין ונדל"ן. עסקאות מהסוג הזה דורשות הבנה עמוקה ברגולציה ומיסוי, בהליכים מורכבים של שינוי יעוד ובגיבוש הסכמות רחבות בין שורה ארוכה של בעלי עניין. כשבוחנים את מפת המשרדים באזור הנדל"ן מגלים מהר מאוד, שבעוד שמספר יוזמות הבניה זינק, מספר היועצים המשפטיים הרלוונטיים בסביבה כמעט שלא השתנה. לכן העובדה שמשרד עורכי דין מוביל בנדל"ן ומקרקעין, כמו 'משרד עורכי הדין מרק גלר', פותח סניף בהרצליה, הנה בגדר בשורה מצוינת לכל העוסקים בנדל"ן באזור השרון.  

הניסיון עושה את ההבדל מעל ל-140 פרויקטים אחרי ביצוע

עו"ד מרק גלר ,בעלים ומייסד המשרד, נחשב לאחד המומחים בישראל בנושא קידום פרויקטים נדלניים. בוגר תואר ראשון במכללת רמת גן. מתמחה בנדל"ן, מקרקעין, התחדשות עירונית, ייצוג קבלנים, יזמים ודיירים. מרק גלר בעל ניסיון רב בליווי פרויקטים רבים בתחום התחדשות העירונית.
התמחותו בייצוג קבלנים ויזמים, דיירים ובתים משותפים, דיני תכנון ובנייה וכמו כן פעילות מול ועדות וגופים ציבוריים, ערעורים ועתירות מנהלתיות, הסדר זכויות חכירה\טאבו מול מינהל מקרקעי ישראל והלשכה לרישום והסדר מקרקעין. עו"ד מרק גלר אמון על תחומים נוספים כגון פיתוח והשבחה, תב"ע ופרוייקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38.

עכשיו גם בהרצליה

משרד עורכי הדין מרק גלר, הוא משרד ותיק ומוכר שפועל בעיר אשדוד כבר שנים ארוכות ונחשב לאחד המשרדים המובילים בדרום המדינה בכל הסוגיות של נדל"ן ומקרקעין ופועל הן מול יזמים קטנים ובינונים והן מול חברות נדל"ן גדולות, כמו למשל קבוצת ז'אן. הרקורד של מרק גלר וצוות המשרד כולל ליווי של למעלה מ-140 פרויקטים יזמיים במסלול תמ"א 38 ומסלולים אחרים שכבר עברו לשלב הביצוע. בנוסף, יש במשרד מחלקה בניהולו של עורך הדין דוד גבריאל שמתמחה ועוסקת בעסקאות מכר יד שניה. בשנים האחרונות החל עורך הדין מרק גלר לייצג לקוחות ויזמים באזור השרון ולאחרונה נפתח בהרצליה סניף של הפירמה עם צוות קבוע, כאשר עורך הדין גלר מחלק את זמנו בין שני הסניפים. כאמור, מבחינת הניסיון בנדל"ן ומקרקעין שמרק והצוות מביאים עמם מדובר בסוג של One Stop Shop שנותן מענה לכל הצרכים של יזמי ומשקיעי הנדל"ן.

הקנס הופחת מ-400 אלף ל-24 אלף

עד כמה ניסיון והכרה של תחום ההתמחות על בוריו חשובים בבחירת עורך בסוגיות של נדל"ן ומקרקעין? ובכן, רמז מתרים לשובה אפשר למצוא במקרה בו ייצג עורך הדין מרק גלר לקוחה שירשה מהוריה בית ברעננה הוותיקה. עו"ד גלר מספר: "מדובר בבית ישן על מגרש ברעננה הוותיקה, כשהלקוחה באה לממש את הצוואה ולרשום את הנכס שירשה על שמה, היא גילתה לתדהמתה שרשות מקרקעי ישראל קנסו אותה ביותר מ-400,000 ש"ח, בגין עבירת בניה שלטענתם התקיימה בנכס. הרשויות טענו שמחסן שניצב בחצר מהווה חריגת בניה ומכאן הקנס הדרקוני. בצר לה פנתה האישה לעורך דין שייצג אותה בהליך והגיע עם הרשויות להסדר חלקי במסגרתו היא תשלם 100,000 ש"ח. האישה שילמה את הקנס רק כדי לגלות שעכשיו רשות מקרקעי ישראל דורשת ממנה דמי חכירה של 300,000 ש"ח."

עורך דין גלר ממשיך: "בשלב הזה היא הגיעה אלי והיתה די מיואשת. אני הצלחתי לאתר תוכניות ישנות ורשמיות של הבית מראשית שנות החמישים ובהם נראית בבירור היחידה בחצר. בסופו של דבר הקנס בוטל כליל ודמי החכירה הסתכמו ב-24,000 ש"ח."  

לכל התייעצות או שאלה מוזמנים לפנות לעו"ד מרק גלר

בטלפון: 08-6336636 או באתר

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן