עוד כתבות בנושא

מגדילים את פארק רבין

בקרוב יתחילו עבודות פיתוח ושדרוג של כ-11 דונם נוספים בפארק: מתקני נינג'ה לבוגרים, משחקים לילדים עם צרכים מיוחדים, שביל הרפתקאות, השלמת שביל האופניים, גינת תבלינים, מדשאות רחבות ועוד…

תרשים של המקטע הצפוני של פארק רבין. קרדיט: דוברות עיריית הרצליה.

בשורה לתושבות ולתושבים: פארק רבין עומד לגדול משמעותית. כיום, מתפרש הפארק על שטח של כ-21 דונם וכעת עיריית הרצליה, באמצעות החברה לפיתוח הרצליה, יוצאת במכרז פומבי לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג המקטע הצפוני של הפארק, שיתפרש על שטח של כ-11 דונם.
 
עבודות פיתוח ושדרוג הפארק יכללו: גינון, שבילים, ניקוז, ביוב, מים, תאורה, תקשורת, ובנוסף הקמת רחבות משחק חדישות עם אזורי ישיבה והצללה.
 
בין האטרקציות הייחודיות שיוקמו בחלקו החדש של הפארק ניתן למנות רחבת מתקני נינג'ה לבוגרים עם המתקנים והמסלולים המשוכללים והמאתגרים ביותר.
 
בנוסף, תוקם רחבת משחקים לילדים עם צרכים מיוחדים ובה מתקנים מותאמים למוגבלויות פיסיות, מתקני שיווי משקל, מתקני עירוב חושים ועוד.
 
עוד יוקמו בחלקו החדש של הפארק: גינת תבלינים עם אזורי ישיבה ושולחנות פיקניק, רחבת כניסה מרשימה מרחוב בורכוב, מדשאות רחבות ידיים עם שימור עצים ונטיעת עצי צל, שבילי הולכי רגל והשלמת שביל האופניים שבין רחוב בורכוב לשביל הקיים בפארק המרכזי.
 
הפרויקט נאמד בהשקעה של כ-13 מיליון ₪.
 
מעיריית הרצליה נמסר כי פרויקט הרחבת חלקו הדרומי של הפארק, שיתפרש על שטח של כ-9 דונם נוספים, נכנס לתכניות העבודה של העירייה לשנת 2024.
 
לפרטי המכרז ולהורדת טפסי הרשמה, ניתן להיכנס לאתר החברה לפיתוח הרצליה, בקישור: https://tinyurl.com/msvjrf9s
את ההצעות למכרז יש להגיש עד לתאריך: 14.8.23, בשעה 12:00 בצהריים לתיבת המכרזים במשרדי החברה, ברח' שנקר 14 (בית נולטון), הרצליה.
 
מנכ"ל העירייה, עו"ד אהוד לזר, אומר: "עיריית הרצליה יוצאת במכרז לפיתוח ושדרוג המקטע הצפוני של פארק רבין לרווחתם והנאתם של התושבות והתושבים. הפארקים בהרצליה מהווים מוקדי משיכה לאלפי אנשים שמגיעים מדי יום לצורכי בילוי, פנאי, ספורט, תרבות, מפגשים חברתיים ועוד. אני מזמין קבלנים להגיש את הצעותיהם ולהיות שותפים בשדרוג ופיתוח מוקד אטרקטיבי ביותר בעיר".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן