עוד כתבות בנושא

מנהלת חדשה לבית-ספר ברנר

מנהלת חדשה לבית-ספר ברנר בהרצליה. תמר מישאל, בת 43, נשואה ואם ל-3 ילדים, תושבת העיר פתח תקווה, מתחילה את שנתה ה-13 במערכת החינוך

בעלת M.A  בניהול מערכות חינוך וחדשנות בלמידה. בהכשרתה מורה למקצועות רבי מלל ומומחית לאסטרטגיות למידה.

במהלך שנותיה במערכת החינוך מילאה שורה של תפקידים, בהם: מחנכת, רכזת שפה, רכזת תקשוב וטכנופדגוגיה, חברת צוות ניהול של בית הספר, ועוד.

 בזמנה החופשי תמר יוצרת תוכן ויזמת חינוכית.

בתפיסתה החינוכית, מאמינה שבית הספר צריך להיות סביבה בטוחה ונעימה לתלמידים ולמורים ולהוות מרחב חינוכי המטפח ערכים וידע, חדשני ויוזם, הפורץ את גבולות הכיתה ומייצר חוויות למידה והנאה, שמחה ועידוד לסקרנות.

כל זאת לצד חינוך לערכי כבוד האדם המתחילים בדוגמה אישית. תמר מאמינה שקהילת בית הספר על כל באיה – תלמידים, מורים והורים, הם ההון האנושי איתם צועדים בדרך, וששותפות ותקשורת מיטבית הם הבסיס לעשייה מוצלחת – חינוכית, ערכית וחברתית.

ראש עריית הרצליה, משה פדלון, בירך את תמר מישאל, ואמר: "אני מאחל לתמר ולצוות ההוראה המסור של בית הספר הצלחה גדולה. אני סמוך ובטוח שתמר היא הבחירה הראויה ביותר, וכי היא תמשיך להוביל את בית-ספר ברנר להישגים גבוהים ומרשימים."

מ"מ וסגנית רה"ע ממונה על החינוך, איה פרישקולניק, בירכה: "מערכת החינוך שלנו קיבלה מנהלת מוכשרת ומקצועית אשר תנהיג את בית הספר ברנר לעבר שיאים חדשים. אני מאחלת לה הרבה הצלחה ובטוחה שבית הספר זכה באשת חינוך מן המעלה הראשונה."כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן