עוד כתבות בנושא

מעין ספיבק מונתה למנכ"לית עיריית הרצליה

לאחר תהליך בחירה ממושך, שכלל ראיונות אישיים ובחינת הוועדה המייעצת לראש העיר, הבוקר אישרה ועדת הכשירות העירונית את מינויה של מעין ספיבק לתפקיד מנכ"לית עיריית הרצליה.

מעין ספיבק. קרדיט צילום: תכנית מעוז.
מעין ספיבק. קרדיט צילום: תכנית מעוז.

ספיבק, בת 39 תושבת ירושלים, כיהנה בשורה של תפקידים כלכליים בכירים במשרדי הממשלה ובשלטון המקומי, בהם: סמנכ"לית כספים ופיתוח עסקי ברשות לפיתוח ירושלים, רכזת תחום שלטון מקומי באגף התקציבים במשרד האוצר, וכלכלנית באגף השכר במשרד האוצר.

ספיבק בעלת תואר ראשון בכלכלה ובוגרת תכנית המצטיינים "אמירים" במדעי הרוח באוניברסיטה העברית, בעלת תואר שני בלימודי משפט באוניברסיטת בר-אילן, חברת רשת "מעוז" ובוגרת קורס דירקטורים באוניברסיטת תל-אביב.

לפני מעברה לתחום הכלכלי, מעין עבדה בתחומי החינוך והקהילה במגוון תפקידים, בין היתר כמדריכה של נוער בסיכון וכמנהלת של תכנית מסעות בארץ לבני נוער.

מעין ספיבק היא האישה השנייה שמכהנת בתפקיד מנכ"לית עיריית הרצליה בכל 100 שנות קיומה של העיר.

ראש העיר הרצליה, יריב פישר, ברך על מינויה של ספיבק ואמר: "מעין היא אישה פורצת דרך ושוברת תקרות זכוכית בזכות היכולות הגבוהות, הנחישות והמקצועיות. מעין מביאה עימה ניסיון עשיר וידע גדול. אני סמוך ובטוח שכולנו יחד, בשיתוף הנהלת העירייה, העובדות והעובדים המסורים, נוביל את הרצליה להישגים מצוינים שיעשו רק טוב לעיר ולתושבים."

מעין ספיבק, מנכ"לית עיריית הרצליה, מסרה: "אני מודה להנהלת העירייה על הבחירה בי ועל ההזדמנות להשפיע ולשנות. אני מצפה ליציאה לדרך משותפת יחד עם הצוותים העירוניים, לטובת העיר הרצליה ותושביה."

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן