עוד כתבות בנושא

מרגש: משט וורוד לציון פתיחת אירועי חודש המודעות לסרטן השד בהשתתפות חולות ומחלימות

היום (שישי 22.9) נערך במרינה הרצליה משט וורוד לציון פתיחת אירועי חודש המודעות לסרטן השד. המשט נערך ביוזמת עיריית הרצליה, החברה העירונית לפיתוח תיירות בעיר והאגודה למלחמה בסרטן ומהווה חלק מסדרת פעילויות שיערכו במהלך חודש אוקטובר.

צילום רחפן: דני שכטמן עבור האגודה למלחמה בסרטן.

המשט המרגש נערך בהשתתפות חולות ומחלימות שהתאגדו על ספינות במרינה והפליגו יחד אל לב ים. ברגעים מרגשים, נשאו הנשים תפילות לשלום ולבריאות, ובסיומו של המשט, זרקו ורדים למעמקים, כסימן לתקווה ולרפואה.

באירוע השתתפו סירות של מועדוני השיט במרינה הרצליה: יאכטיים, בלו ווייב – תשוט, שיט הולידיי וסיילור בליווי של סקיפרים וסקיפריות שתרמו מזמנם כדי לקחת חלק במשט החשוב ולשמח את משתתפותיו. גם מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העיר, יו"ר החברה העירונית לפיתוח תיירות בעיר, אשר השתתפה באירוע, בירכה את הנשים לחיים בריאים ורפואה שלמה.

צילום: אור גפן עבור האגודה למלחמה בסרטן.

משה בר-חיים, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן אמר כי: "ליוזמת המשט הוורוד השנה נרשמו נשים רבות וזה היה מרגש, אנושי ועוצמתי לראות את כולן לטובת העברת מסרים של החלמה וגילוי מוקדם. אני רוצה להודות לסקיפרים שנרתמו, לעיריית הרצליה, החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה ומרינה הרצליה שביחד עם פעילי האגודה למלחמה בסרטן בהרצליה פועלים לקידום המאבק בסרטן השד".

סרטן שד הינה המחלה הממארת השכיחה ביותר בקרב נשים בישראל. מאז הקמתה משקיעה האגודה למלחמה בסרטן משאבים רבים בתחום המאבק בסרטן השד, יוזמת ומקיימת פעילויות מגוונות בקרב נשים בריאות, חולות ומחלימות, החל בתמיכה, ליווי, מידע וסיוע וכלה בפעילויות הסברה לעידוד המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם. האגודה למלחמה בסרטן היא ארגון ללא כוונות רווח וכל שירותיה ניתנים לחולים ולבריאים ללא תשלום, הודות לתרומות הציבור בלבד. האגודה למלחמה בסרטן מזמינה נשים בכל גיל להתקשר למוקד הטלמידע המאויש 24/7, לקבלת עלוני מידע ללא תשלום בנושא אבחון מוקדם של סרטן השד, כמו גם מידע על הטיפולים השונים למחלה, שירותי התמיכה לנשים חולות, ייעוץ מיני ופוריות למתמודדות עם סרטן השד, מידע על מחקרים קליניים בתחום סרטן השד לטלפון שמספרו 1-800-599-995. נשים המעוניינות בתמיכה, כמו גם נשים שהחלימו מסרטן השד ומעוניינות להתנדב, מוזמנות ליצור קשר עם  יד להחלמה בטלפון שמספרו 1-800-36-07-07

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן