מעתה, כשהתושבות והתושבים יזמינו מוצרים באינטרנט מהארץ ומחו"ל, הם יוכלו, בהתאם להסכמים שיש לחברות השילוח, לקבל את המשלוח בלוקר הקרוב לביתם – בקלות, במהירות, בכל שעות היום ומבלי לעמוד בתור.
הלוקרים, של חברות DONE, שלאגר ו-HFD, הוצבו עד כה ברחובות בן גוריון, בלינסון, אמה טאובר, נחלת עדה, כיכר דה שליט, נתן אלבז, בר כוכבא, סמוך לבריכת אפולוניה, סמוך לבית-ספר גורדון, וסמוך לספורטק.
בימים הקרובים יתווספו עמדות לוקרים נוספות ברחבי העיר.
![חניון לב העיר. צילום: דוברות עיריית הרצליה](https://i0.wp.com/herzlia.news/wp-content/uploads/2024/07/WhatsApp-Image-2024-07-07-at-16.12.00.jpeg?fit=300%2C200&ssl=1)