עוד כתבות בנושא

ראש העיר, יריב פישר, למפונים מקיבוץ מפלסים

"אירועי השבעה באוקטובר הצריכו את כולנו להתגייס ולהירתם אחד למען השני – לתמוך, להקשיב ולסייע. העיר הרצליה שמחה לארח אתכם ולספק לכם את כל מה שאתם צריכים".

מימין לשמאל: ראש העיר, יריב פישר, מרטין סוריאנו, חבר קהילת מפלסים, גיא ויהל. צילום: דוברות עיריית הרצליה.

תושבי קיבוץ מפלסים שפונו מבתיהם מפרוץ המלחמה ומתארחים במלון דן אכדיה בהרצליה, קיימו הערב אירוע פורים עם מופע של צמד היוצרים גיא ויהל.

ראש העיר, יריב פישר, הגיע לאירוע לברך את חברי הקיבוץ, ואמר: "אירועי השבעה באוקטובר הצריכו את כולנו להתגייס ולהירתם אחד למען השני – לתמוך, להקשיב ולסייע. העיר הרצליה שמחה לארח אתכם, תושבי מפלסים היקרים, ולספק לכם את כל מה שאתם צריכים: ציוד ומזון, מסגרות חינוך, פעילויות וחוגים, שירותי רווחה ועוד. כולי תקווה שהמלחמה הקשה תסתיים בקרוב, שכל החטופים יחזרו הביתה בשלום ושכל החיילים ישובו בריאים ושלמים – ואתם תוכלו סוף סוף לחזור לבית שלכם שאתם כל כך אוהבים ומתגעגעים."

השלט עם הכיתוב "קיבוץ דן אכדיה". צילום: דוברות עיריית הרצליה.
ראש העיר יריב פישר מברך את חברי הקיבוץ. צילום: דוברות עיריית הרצליה.

בכניסתו לאולם הבחין פישר בשילוט שהציבו חברי קיבוץ מפלסים, ועליו הכיתוב: "קיבוץ דן אכדיה". פישר השתעשע מההלצה ואמר: "אני רואה שהקמתם אצלנו יישוב חדש. זה מראה לי שאתם מרגישים כאן בבית ושלמרות הכל לא איבדתם את חוש ההומור. אני מקווה שמהר מאוד התקופה הזו תהפוך לזיכרון רחוק בהיסטוריה המפוארת של היישוב."

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן