עוד כתבות בנושא

תתארו לכם שנה של חופש מהחיים…מדמיינים?

תתארו לכם לעצור את המרוץ של החיים ולקחת הפסקה
שנה של הגשמת חלומות וצבירת נקודות בחברות טיסה שונות, טיולים, חוויות… נשמע דמיוני?
אתי וינר אילוז לקחה לעצמה שנה כזו, ולא סתם שנה, יצא שהיא בחרה את השנה הכי מוזרה שבסופו של דבר העיפה אותה למקומות מסקרנים מרתקים מעוררי קנאה והשראה, ואולי בכלל זה לא קרה?
נשמע בלתי אפשרי?
הכל על איך זה אפשרי, ואת מה שקרה בשנה הזו אתם מוזמנים לקרוא בבלוג שלה שמתארח אצלנו

הבמה שלך Esther goes wild

רגע לפני תחילת שנת 2020 עזבתי עבודה לאחר 20 שנות קריירה לא רעות בכלל בתחום ניהול, וניהול פרוייקטים בהייטק.

יצאתי לדרך חדשה חמושה בעיקר בתוכניות לשנה הקרובה (שנה מעולה שזו הולכת להיות, 2020 כן?) ורובן לא כללו שהייה ממושכת בארץ. אז תכננתי.

אבל מה זה אומר לאלוהי הדברים הקטנים? שאפשר להוציא את תכניות השיבוש מהמגירה ולהפעיל. אם אפשר להתפרע לא רק על אתי, לא רק על ישראל, אלא על כל העולם…
The more the merrier
נראה לי שאלו בדיוק בערך היו המחשבות של זה שצוחק על בני האדם

וכך מוקדם ערב אחד של אפריל 2020 בשעה אחת בלילה כשאני עם כוס יין ומוזיקה טובה הסתכלתי בצער על תוכנית המסע המפורטת שתכננתי לי למאי. לחצות את אירופה עם רכב לבדי: ספרד, צרפת ואיטליה. כבר יכולתי לראות את כל החוויות שאצבור בדרך ואת הבלוג שתכננתי לכתוב ולספר בו על החוויות שלי למי שרק ירצה להקשיב. ושתדעו – מי שיש לו חוויות חו"ל בתקופת סגר הקורונה, יש לו קהל זה בטוח!

בשעה אחת בלילה נראה לי לא הגיוני לא לעמוד בהבטחות שלי לעצמי, או יותר נכון, נראה לי מאוד הגיוני לעשות את מה שכל כך רציתי לעשות.

וכך, יצאתי לטיול הגדול, טיול שחרור אחרי קריירה וכתבתי עליו את הבלוג הידוע בכינויו esthergoeswild.com

שנה אחרי, צפו בי הגעגועים והחלטתי להמשיך לכתוב. אבל לפני שאני כותבת על כל מה שלא סופר בעבר, חשוב לי לחבר את כולם לגעגועים שלי, מוזמנים לקרוא את הבלוג, להתחיל בברצלונה ולהמשיך מזרחה לכיוון איטליה… https://bit.ly/3sK11On

יש הרבה אפשרויות לדרך, כולן מובילות להרפתקאה, צילום ועיצוב אתי וינר אילוז

כתבות קשורות

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן