עוד כתבות בנושא

בני הרצליה ביום מיוחד למען הקהילה

בזמן שההכנות לעונה בשיאן, ורגע לפני ראש השנה, הגיעו היום שחקני בני הרצליה ל-2 מוקדים של פעילות למען הקהילה: התנדבות בלקט ישראל, ארגון הצלת המזון הלאומי ובכלבייה העירונית שם קיימו פעילות עם עמותת "הרצליה אוהבת חיות".

סנדי כהן, רוברט קרטר, ג'סטין סיימון, אביתר מור יוסף, שוהם גת ואור רותם התנדבו במרכז הלוגיסטי של לקט ישראל, ארגון הצלת המזון הלאומי, במיון ואריזה של תוצרת חקלאית עודפת המועברת לנזקקים בכל רחבי הארץ לקראת החגים. השחקנים נפגשנו גם עם עם ענת פרידמן קלוס, סמנכ"לית השיווק של לקט ישראל שהסבירה להם על הארגון, על התוצרת החקלאית שנתרמת על ידי החקלאים ובירכה אותם על רוח ההתנדבות לקראת ראש השנה.

אל מוקד ההתנדבות השני – הכלבייה העירונית, הגיע מאמן הקבוצה, דן שמיר יחד עם השחקנים כריס באב, ראיין בוטרייט, ווילי וורקמן, איתן בורג ורג'י לינץ', שקיימו פעילות משותפת עם עמותת "הרצליה אוהבת חיות" שפועלת עם עיריית הרצליה כדי להפוך את הכלביות ממקום של סבל למקום של קהילה, חיים ומעורבות חברתית, משפרים את התנאים בכלביות ופועלים כדי למצוא לכל כלב בית טוב להמשך החיים. שחקני הקבוצה הוציאו את הכלבים לטיולים באזור וסייעו בפעילות השוטפת של הכלבייה.

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן