עוד כתבות בנושא

יריב פישר ראש עיריית הרצליה

יריב פישר נבחר לראשות עיריית הרצליה בתום קרב צמוד מול ראש העיר משה פדלון שפורש אחרי 10 שנות כהונה

יריב פישר
ראש עיריית הרצליה יריב פישר

יריב פישר ראש עיריית הרצליה

הבלתי יאמן קרה, יריב פישר ניצח בבחירות לראשות העיר הרצליה ויכהן כראש העיר ב5 שנים הבאות.  פישר שמכהן כחבר מועצה כ20 שנים בחר לעבור לחזית ולהתמודד על ראשות העיר כמעט ברגע האחרון הצליח לאחד סביבו את כל המחנה הליברלי בעיר ולנצח את ראש העיר המכהן משה פדלון.
פישר ניצח בהפרש קטן של פחות מאחוז כ250 קולות.  הבחירות הוכרעו בספירת המעטפות הכפולות.
פישר שנהנה מתמיכת מפלגת יש עתית ומתמיכתה של ראשת העיר לשעבר יעל גרמן.
 
 
 
יריב פישר: "תושבי הרצליה, עידן חדש מתחיל. תודה רבה לתושבות ותושבי הרצליה על האמון שנתתם בי ובנבחרת המעולה שלצידי. הבחירות התנהלו בצורה דמוקרטית וזאת גאווה אדירה לעיר שלנו.
אני מבקש בראש ובראשונה להודות לראש העיר היוצא משה פדלון. למרות האי הסכמות על הדרך אני מכבד ומעריך את העובדה שהקדשת לעיר 10 שנים מחייך. זה לא מובן מאליו.
עוד יהיה זמן להתבטא באריכות אבל כרגע בשעה זו ביום הזה אני מבקש לומר לכל תושבי העיר, אלה שהצביעו עבורי ואלה שלא, אני מתחייב לשרת אתכם ולהקדיש את כולי עבורכם ועבור העיר האהובה שלנו. ואני מבקש לומר תודה אחרונה בשלב זה לכל מאות המתנדבות והמתנדבים המופלאים שהיו לצידי במסע הזה. ולמשפחתי האהובה והיקרה, רק אתם יודעים כמה אני אוהב אתכם, אתם הכל בשבילי.
הרצליה, מהיום אנחנו לוקחים אחריות. הבאנו הישג בלתי יאומן בבחירות האלה. עשינו את הבלתי אפשרי. עכשיו הגיע הזמן להתחיל לעבוד. אוהב אתכן/ם, יריב"
 
ראש העיר הפורש משה פדלון פרסם הודעת תודה:

" בעשר השנים האחרונות הייתה לי הזכות להוביל את הרצליה – העיר הנהדרת והנפלאה שכולנו אוהבים. הבאנו את החינוך להיות הטוב במדינה, הפכנו לעיר יציבה מהמובילות בישראל, תוך קידום התחדשות שאפשרה לעיר להישאר צעירה, פיתחנו מתקני ציבור מהטובים במדינה, וזה כשתמיד ליבי היה שווה גם לאלו שהיו זקוקים ליד מכוונת ולב חומל.

נולדתי בהרצליה וכאן גרה משפחתי. אני לא נפרד מהעיר, ואני לא נפרד מהתושבים הנהדרים שגרים פה. אמשיך לתרום, להתנדב ולפעול למען העיר ולמען המדינה.
אני מאחל הצלחה להנהגה החדשה של העיר ולכל חברי המועצה הנבחרים. הצלחתכם היא הצלחת הרצליה שאנחנו כל כך אוהבים."

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן