עוד כתבות בנושא

מחדשים את בית-ספר 'הנדיב'

יוצאת לדרך בניית מתחם חינוך חדיש ומודרני במקום המבנה הישן – בהשקעה של כ-100 מיליון ₪.

הדמיה של בית-ספר 'הנדיב'. קרדיט: גיורא גור אדריכלים

לאחר 50 שנים שבהן אלפי ילדות וילדים למדו וחונכו בבית-ספר 'הנדיב' המיתולוגי, הגיע הזמן להתחדש ולהתקדם למאה ה-21.
 
עיריית הרצליה, באמצעות החברה לפיתוח הרצליה, תתחיל בימים הקרובים את עבודות הריסת מבנה בית הספר לטובת בנייה של מתחם חדש ומודרני שיכלול את בית-ספר 'הנדיב', אולם ספורט, מבנה דו קומתי של מעון יום וגני ילדים, ו-2 מגרשי ספורט מקורים.
 
בית הספר, בן 4 קומות, יכלול 24 כיתות, חללי למידה משותפים, חדר תקשורת, ספרייה חדשנית, חלל רב תכליתי גדול וגגות מקורים וירוקים לטובת התלמידים.
חצר בית הספר תוקם סביב 2 עצי פיקוס עתיקים וגדולים, ותכלול מתקני משחק ושטחי פעילות מגוונים, לרבות כיתת חוץ מקורה מתחת למבנה בית הספר.
 
אולם הספורט יכלול מתקנים ואביזרים לכלל סוגי הפעילויות, לרבות כדורסל, קטרגל, כדורעף והתעמלות. בנוסף, האולם ישמש לאירועים בית ספריים וקהילתיים.
על גג אולם הספורט יוצבו פאנלים סולאריים, ויחד עם מערכות הבקרה והחיסכון בכל המבנים, יקדמו את המתחם לאיפוס אנרגיה.
 
כחלק מהתחדשות המתחם, תבוצע הרחבה של רחוב בצלאל, שתכלול הוספת שביל אופניים לכל אורכו ושיפוץ המדרכות והחניות. כל זאת תוך שימור מחמיר של רוב העצים הקיימים.
 
בית הספר עתיד להיפתח מחדש ב-1 בספטמבר 2025.
בזמן זה, הילדים ילמדו בקריית החינוך ע"ש שמעון פרס בגליל ים, שתיפתח בתחילת שנת הלימודים הקרובה.
 
היקף ההשקעה נאמד בכ-100 מיליון ₪.

הדמיה של בית-ספר 'הנדיב'. קרדיט: גיורא גור אדריכלים

מנכ"ל העירייה, עו"ד אהוד לזר, אמר: "הרצליה ממשיכה כל העת בתנופת בנייה וחידוש עירוני על מנת לתת מענה אופטימלי לגידול האוכלוסייה הצעירה בעיר. בשנים האחרונות בתי הספר וגני הילדים בעיר עוברים שדרוג מאסיבי בהשקעה עצומה, על מנת להתאים אותם למציאות המשתנה, לחדשנות, לטכנולוגיה, לשמירה על הקיימות ולמודרניזציה. החינוך הוא ערך עליון עבורנו ואנו נמשיך לספק לתלמידות ולתלמידים את התנאים הטובים ביותר להצליח ולהוביל."

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן