עוד כתבות בנושא

מרוץ הרצליה 2022 יוצא לדרך

מרוץ הרצליה המסורתי יוצא לדרך, זו השנה ה-16. המרוץ מושך אליו מדי שנה אלפי משתתפים שמגיעים מכל הארץ לחוויה ספורטיבית, בריאה ומהנה.

תמונה ממרוץ הרצליה קודם. צילום: דוברות עיריית הרצליה.

המרוץ יוזנק בסמוך לפארק הרצליה והמשתתפים ירוצו לאורך נתיבי איילון, במסלול מהיר ומישורי. לכן זוהי הזדמנות מצוינת לאצנים התחרותיים לשבור שיא אישי.
המרוץ מוכר כבעל "תו האיגוד" מטעם איגוד האתלטיקה ואי לכך הוא זוכה להכרה רשמית בתוצאותיו. מדידת מסלול המרוץ נעשית על ידי מודד מוסמך מטעם ה-AISM.
 
המרוץ יתקיים במקצים של 10, 5 ו-2 ק"מ.
מחירים:
10 ק"מ – 110 ₪ בהרשמה מוקדמת עד 17.4, 130 ₪ בהרשמה מאוחרת עד 24.4.
5 ק"מ – 110 ₪ בהרשמה מוקדמת עד 17.4, 130 ₪ בהרשמה מאוחרת עד 24.4.
2 ק"מ – 70 ₪ בהרשמה מוקדמת עד 17.4, 90 ₪ בהרשמה מאוחרת עד 24.4.
 
לפרטים והרשמה, ניתן להיכנס לאתר המרוץ, בקישור:  https://bit.ly/3qZpqBg
 
ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "הרצליה היא עיר שוחרת בריאות וספורט שמקיימת במהלך כל השנה פעילויות ואירועים המעודדים אורח חיים בריא, ובתוכם גם מרוץ הרצליה. העירייה משקיעה משאבים רבים לטובת הקמת מגרשי ספורט, אולמות, מתחמים וחוגים, ממגוון רחב של ענפים וקטגוריות. אני מאחל בהצלחה לכל המשתתפות והמשתתפים במרוץ הרצליה."
 
סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, עופר לוי, אמר: "הרצליה ממשיכה להוביל באירועי הספורט שלה. הפעם ניפגש במרוץ הרצליה עם שלושה מקצים למען כל תושבות ותושבי העיר, ילדים ומבוגרים כאחד. אני מזמין אתכם ואתכן להגיע ליהנות ולשבור שיאים. נמשיך לעודד ולתמוך בספורט בעיר. ניפגש על קו המרוץ".

כתבות קשורות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן